Kluk jako "Au-pair" ? Jak na to!

Dobrý den, zajímalo by mě, jak bych mohl získat zkušenosti s dětmi? Rád bych vycestoval do Anglie jako "Au-pair" ale nemám zkušenosti s dětma ani pedagogické vzdělání. Je mi 22 let. Děkuji

Odpovědi:

Stříbrný

Osobní zkušenosti nemám, nicméně, doporučuji nevycestovat na vlastní pěst, ale přes agenturu. U nás je údajně nejbezpečnější (v tomto ohledu) Student agency, je i pro tohle velmi doporučována. Pedagogické vzdělávání nebývá požadováno, kdovíjaká znalost angličtiny rovněž ne (samozřejmě - pokud anglicky neumíš ani ťuk, tak to není zrovna dobré).

Doporučuji přečíst si diskuzi, je velmi rozsáhlá. http://www.emimino.cz/…

Zlatý

Přihlas se třeba do nějaké školky s tím, že by jsi rád získal praxi a budeš třeba půl roku pracovat zdarma.

přihlaš se na praktika do školky jako brigádník, ale má to svá úskalí, pedagogické minimum , nebo alespoň proškolení přes mšmt , že můžeš pracovat s dětmi od 0-15 let. V Anglii jako au pair zřejmě nepochodíš bez tohoto certifikátu, stejně jako ne třeba v Německu. Upřímně, bez předchozích zkušeností a doporučení je tato šance velmi mizivá

Diskuze k otázce

ceener

To Drap: Byl jsem se právě poptat v mé MŠ, kam jsem chodil jako malý kluk a bohužel mně nevzali právě díky tomu, že nemám žádné pedagogické vzdělání.

To WeeBear: Ano Student Agency je (nejen) v tomto směru doporučována a proto také nad ní přemýšlím. S angličtinou jsem na tom řekl bych "Středně pokročilý". Každopádně děkuji za tip kouknu na to.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.