Jaké vybrat klávesy na naučení?

ahojte chtěla bych na vánosce koupit svému synovi nějaké klávesy, na kterých by se naučil hrát. Myslíte že by jste mohli poradit s výběrem? Děkuji

Odpovědi:

ahojec no a kolik by měly stát ty klávesy? Ráda pomůžu jen je potřeba trošku říct co víc koupit, nějak trošku do detailů jinak s tím nemám vůbec žádný problém…

Diskuze k otázce

adelickaa

no kolik co já vím maximálně asi do desíti tisíc… víc asi do toho nevrazím nebo tak si nemůžu dovolit dát… no a co je do detailů? Nevím co tim teď myslíš…

kocicinka2

do desíti tisíc to je pohoda, jen teda jesli nepíši pozdě a už není hudební nástroj vybraný ;) to bych tomu dala ;) klávesy do desíti tisíc seženeš uplně s přehledem dost luxusní si myslím na naučení, já osobně bych koupila nějaké levnější na začátek a později bych si koupila už nějaké promakanější… ;)

adelickaa

no už je pozdě, ale to nevadí ;) nakonec jsme mu koupili klávesy pro samouky a už jen zbývá najít nějakou paní učitelku nebo pana učitele ;)

modrokakocka

no a které ty klávesy jste teda nakonec koupili? :D no a učitele je potřeba najít ;) tak se pořádně porozhlídněte po něm… a máte i stojan a takové ty věcičky kolem toho, nebo to jste teď hodili za hlavu? Ono je pravda, že hlavní je ten nástroj a pak až to další zbylé vybavení :D tak mi napiš které jste vybrali ;) to mě zajímá… :D :D

adelickaa

no tak jsem koupila mu tady tyhle klávesy http://kytary.cz/… tak doufám že jsem s manželem vybrala dobře, protože jestli né tak mi to radši ani neříkej ;) jinak k tomu jsme dostali i stojan na noty… tak to bylo taky fajn, ale asi ještě bude něco potřeba dokoupit? Asi nějaké knížky s notama nebo tak…

kocicinka2

jo, tak to jsi koupila docela dobře ;) tak snad se teda bude hrát dobře a naučí se hezky hrát ;) a stojany k tomu? Tak to je supeeer!!!! No co je potřeba dokoupit… tak určitě stojan na klávesy, teda pokud je nechcete mít na stole ;) ale i to je varianta a ještě bych koupila ochranný obal na klávesy a pak bych dokoupila noty a knihy na učení se ;) :D

adelickaa

no nerada bych aby byly na stole, tak jsme přemýšlely doma a že asi si ještě teda dokoupíme ten stojan na klávesy a asi i ten obla, můžeš doporučit prosím teda? ;)

adelickaa

no nerada bych aby byly na stole, tak jsme přemýšlely doma a že asi si ještě teda dokoupíme ten stojan na klávesy a asi i ten obla, můžeš doporučit prosím teda? ;)

kocicinka2

no jasně že můžu tak co se týče toho stojanu, tak bych zvolila tuhle variantu http://kytary.cz/… je cenou tak akorát a navíc stačí tyhle obyčejné, pokud nebude do toho nějak extra se praštit… myslím teď do klapek od kláves… ;) no tak kukni a jak vyřešíme tohle tak se pak spolu klidně můžeme podívat i na ten obal… ten je spíš určený proti prášení a na přenášení… ;)

adelickaa

no nebude toho nijak extra praštit neboj ;) to bych mu dala!!! :D tak jo tenhle stojan teda koupím no a co ten obal? Jakože asi bude stačit na doma aby se neprášilo nebo i na to cestování? :O :D

kocicinka2

no tak já nevím jestli bude jezdit někam kde bude hrávat… teď asi né jestli bude mít učitele který bude chodit k vám domů nebo jestli bude jezdit do umělecké školy… to nevím ;) takže já bych volila nějaký universal.. http://kytary.cz/… tady jich je hodně tak se pokoukni a uvidíš ;)

kocicinka2

a nebo to prostě vyřeš tak že si zajedeš do té prodejny a tam to všechno rovnou koupíš a budeš mít po starosti… oni ti pomůžou vybrat a tak… a nemusíš se stresovat jestli jsi koupila dobře bo ne ;)

adelickaa

tak jsem tam byla a máme už snad všechno... tak ti moc děkuji za zapojení se do siskuze a za rady a pomoci, jinak bych to ještě všechno neměla a ty vánoce bych vůbec nestihla... takže ti patří velký dík!! Měj se hezky a moc děkuji, teď už jen aby se hezky hrálo a všechno šlo tak jak má :D dííky kocicinko2 :D ;)

kocicinka2

no nemáš vůbec zač… tak ať hraní jde a je největší spokojenost :D tak teda se měj taky hezky a když to nepude tak se nevzdávejte a bojujte dál!!! :D jsou i krize tak bacha na ně ;)

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.