Pokročilý

Klávesnice na notebooku

Jak na noťasu napíšu hvězdičku?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

přepněte na anglickou klávesnici a dále shift+8(á)

Další odpovědi:

Pokročilý

víš jak píšeš na klávesnici "-" nebo "_" (bez uvozovek)? Je to hned ta klávesa vlevo od pravého shifu. Tak zmáčkni CTRL + ALT + tu klávesu.
Pokud by si nechápala tak jsem pro tebe udělal fotku, zmáčkni všechny ty tři zakrouškované klávesy a je to: http://imageshack.us/…
Doplňuji:
mě osobně je pohodlnější mačkat CTRL + ALT, asi je to pro mě pohodlnější nebo jsem si už asi zvykl :)

Bronzový

Jak píše alex.agent, případně si to můžeš trochu ulehčit: pravý alt + ta klávesa s pomlčkou

Bronzový

Pravý ALT+pomlčka

Stříbrný

Klávesnice notebooku mívá, na rozdíl od stolní klávesnice, kromě přeřazovačů Shift, Ctrl a Alt ještě klávesu Fn. Písmena Fn bývají napsána jinou barvou, například modrou - a stejnou barvou bývají udělány popisky u kláves, kterých se Fn týká. Většinou to jsou horní řada s číslicemi, kde bývají různé doplňkové funkce jako změna hlasitosti zvuku, změna intenzity podsvětlení displeje apod. A také nalevo od Enteru bývá skupina kláves s číslicemi, nahrazující numerickou klávesnici. Součástí numerické klávesnice jsou i znaky +,-,*,/, takže by měly být i v této skupině.

Diskuze k otázce

Bronzový

kablik

myslíš takovýhle? *** já je mám nad devítkou 9...

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.