hubickova

Klávesnice na notebooku

vždycky,když jsem chtěla napsat velké písmeno,tak stačilo zmáčknout šipku na pravé straně klávesnice dole a už to šlo.taktéž se psala i číslice.dcera asi něco pomačkala a ted musím používat šipku,ale na pravé straně,což mi absolutně nevyhovuje.co mi s klávesnicí mladá udělala?jde to nějak spravit?tlačítko CapsLock znám taky,ale tou šipkou to bylo lepší a hlavně po ruce

Nejlepší odpověď
arygnoc

Nie je pod klávesou nejaká špina?

Nepoznám nijaké nastavenie, ktoré by odstavilo SHIFT (tak sa tá klávesa so šípkou volá).
Ibaže by „odišla“ (pokazila sa napr. po vyliatí niečoho do klávesnice).