Ing.internet

Klaus nebo Havel?

Doplňuji:
Kdo byl lepší prezident?

Nejlepší odpověď
led

Od čias prezidentovania Václava Havla uplynula veľmi krátka doba na hodnotenie.
Prezidentské obdobie Václava Klausa ešte nie je ukončené.
Každý z ních má iný spôsob práce, ale aj inú politicko-ekonomickú klímu.

Další odpovědi
Jikra

Ing.internete o co ti konkrétně jde.Specifikuj otázku.Protože jestli nevidíš rozdíl mezi centrálním mozkem světa který tíhne k Rusku a zesnulým prezidentem tak je mi tě opravdu ale opravdu líto.

lexx

Za 50 let, ocení je dějiny. Počkejme si. Havel odstoupil když nastal jeho pravý čas. Klaus jde přes mrtvoly, bezohledný arogán, drží se v úřadě zuby nehty ve snaze něco ovlivnit.

ReHu

Nelze jednoduše a nestraně posoudit, kdo byl lepším.
Na tom závisí mnoho různých faktorů.
Každý začínal na jiné startovací čáře a pracoval v jiné době.
Vše posoudí a ukáže čas.

MILAN1961

samozřejmě Havel

anonym

Teď tu nejde o to,kdo byl s těch dvou lepší,ale jde o to,který president,lidmi zvolený,vytáhne tuto zemi z marastu,kteří nadělali ti dva předchozí!

dudu

Pan Havel byl idealista jehož slova hladila, pan Klaus je tvrdý pragmatik s často velmi nepříjemnými výroky. Vesmír je založen na harmonii proto je dobře, když vedle sebe kráčí osobnosti obou charakterů.