paletka

Když vydědím syna který je ve vězení mužu ho pak odhlasit z trvaleho bydlištebez problemu.

Nejlepší odpověď
arygnoc

Jsou dvě otázky v jedné:
Vydědit syna můžete.
Můžete ho i odhlásit z trvalého pobytu a to i bez jeho vědomí, na co ale splňovat několik podmínek, jako že jste vlastníkem nemovitosti, že syn se déle jak rok (myslím) nezdržoval v místě trvalého pobytu …

Více info Vám dají na obecním úřadě, jakož i formulář.
Celá procedúra trvá asi měsíc.

Další odpovědi
anonym

Vaše první otázka na tohle tema zde padla před 4-mi dny,než to dořešíte,máte syna na "půl"doma,věřte,že kdyby jste se došla zeptat už včera na úřad(úřední hodiny)máte problém vyřešen.

Fidel

vydědění syna a odhlášení z trvalého byldiště spolu nesouvisí. Vy jako majitel nemovitosti máte za určitých podmínek možnost jej odhlásit z místa trvalého byliště…