kdyz vlezu do napustene vany,chce se mi mocit,ale uz se mi nechce utirat a jit na wc,takze se vymocim do vany.skodi to?

jestli mi to treba muze nejak poskodit zdravi,nebo pokozku.diky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Naopak vaší pokožce to pomůže,,přečtěte si něco u Urinoterapii. Já to tedy nedělám, ale četla jsem, že lidé kteří mají problémy s akné si dokonce vlastní močí potírají obličej. Prý to pomáhá,,jak píši, já s tím zkušenost nemám, ale když to patlaj na obličej, tak v ředěné formě to snad uškodit už vůbec nemůže.

Další odpovědi:

Zlatý

Jen se rochni. A taky se tam můžeš i ..... a to teprve bude pohoda. Budeš krásnej a budeš móóc vonět.
Kam se hrabou bahenní koupele a tady to máš úplně zadarmo a doma.

Stříbrný

pardon, ale FUJ... vlastně bez pardonu...

Stříbrný

Může to souviset s vaší sexualitou.Poraďte
se se sexuolpgem.Hledejte příčinu a nezalekněte se odpovědí typu FUJ.

Pokročilý

nechapu,proc to nekdo odsuzuje.asi vam nic nerika urinoterapie.lide piji svou moč,kdyz jsou vazne nemocni.kdyby vam slo o zivot,tak by jste jedli i svoje vykaly.to pisu pro ty neznale moralisty.

Bronzový

Taky chčiju do vany a nestydím se za to!

Uškodit Vám to určitě nemůže, naopak Vám to spíše prospěje. Vaše pleť bude vypadat mladší a bude hebčí. Já tyto koupele provozuji již 10 let a mohu jen doporučit. Bohužel po delší době Vám přestanou dávky moči stačit, protože tělo si vytvoří tzv. pissresistenci. Já to řeším tak, že si moč nechávám zavařovat od příbuzných a spolubydlících. (po zavaření je vhodné i ke kloktání a pokud tuto směs doplníte exkrementy dočkáte se pravděpodobně i zjemnění hlasu) přiládám song, který tento problém popisuje. http://www.youtube.com/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.