Avatar uživatele
salsa verde

Když v parku na lavičkách popíjejí děti alkohol…

máte nutkání s tím něco na místě udělat?
Doplňuji:
A zkusili jste někdy nějak zasáhnout? Já bych je liskala ale to samozřejmě nejde. A minule jsem viděla jak se jim do toho vložil starší pán o holi a už se tam sbíhali lidé protože to začlo vypadat že ty „děti“ toho pána snad ukřižují na místě.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? tom004, anonym před 4650 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

a co asi tak – hned budou volat kruh bezpečí.
Doplňuji:
jednou.
volal jsem 158, kde se mne zaptali, jestli se jedná o moje děti (ne).

a tím jejich aktivita skončila.

a i moje.
čím dřív se uchlastají ke smrti, tím líp, je to budoucí odpad.

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

=D Arygnoc mě pobavil … ale má pravdu.
Když byla máma malá, běžně děti na ulicích „vychovávali“ cizí lidi … děti si mohly domů odnést i facky – ted? =( Někomu šáhneme na dítě a už je to ohlášený u všech možných institucí, které chrání děti „do krve“ – ale že z nich tím pádem vychovávají zmetky – to asi nevědí …
Doplňuji:
Ne, raději ne.

Upravil/a: Berušinka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gnosis

pokud se chovaji civilizovane, nic nerozbijeji, nenadavaji, nechapu proc bych mel jakkoli zasahovat. je to jejich zdravi a penize. navic dnes i mladistvi nosi boxery nebo teleskopy .. nekteri mozna presne pro tyto pripady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Na to,jsem dost alergický,takže,pár krabicáků,skon­čilo,v popelni­ci,a několik děcek,dostalo na zadek.A,zatím,jsem měl,jen jeden problém,s rodi­či,ale jenom,než jsem vysvětlil,o co šlo.Táta,synáčka (13),na místě vyplatil.Myslím,že kluk měl pár dní problém,se sezením.A,k tomu pánovi.Je to dost smutné,že lidi nepomáhají.Já,s tím problém nemám.Nejsem,zrovna drobeček,a,jak se říká,„co se v mládí naučíš......“­.A,tato otáza,by měla být,v jiné kategorii.Jako zábava,mi zrovna,nepřijde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mam sestru ucitelku. Kdyz videla v parku o vikendu kourit jeji devataky , napomenula je. a odpoved ? Co je vam do toho , nejsme ve skole ! A to si jeste neni jista , jestli ji jeden z nich netykal. Oni se vubec neboji ani toho , co bude pak … v pondeli. To si hned zazadaji o prezkouseni u retitele , kdyz dostanou trojku a znamka se jim zdala na dvojku !! -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
salsa verde

zábava to jistě není. Kultura ale taky ne. Aktualita se hodí nejspíš.

před 4650 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek