salsa verde

Když v parku na lavičkách popíjejí děti alkohol…

máte nutkání s tím něco na místě udělat?
Doplňuji:
A zkusili jste někdy nějak zasáhnout? Já bych je liskala ale to samozřejmě nejde. A minule jsem viděla jak se jim do toho vložil starší pán o holi a už se tam sbíhali lidé protože to začlo vypadat že ty „děti“ toho pána snad ukřižují na místě.

Nejlepší odpověď
arygnoc

a co asi tak – hned budou volat kruh bezpečí.
Doplňuji:
jednou.
volal jsem 158, kde se mne zaptali, jestli se jedná o moje děti (ne).

a tím jejich aktivita skončila.

a i moje.
čím dřív se uchlastají ke smrti, tím líp, je to budoucí odpad.

Další odpovědi
Berušinka

=D Arygnoc mě pobavil … ale má pravdu.
Když byla máma malá, běžně děti na ulicích „vychovávali“ cizí lidi … děti si mohly domů odnést i facky – ted? =( Někomu šáhneme na dítě a už je to ohlášený u všech možných institucí, které chrání děti „do krve“ – ale že z nich tím pádem vychovávají zmetky – to asi nevědí …
Doplňuji:
Ne, raději ne.

gnosis

pokud se chovaji civilizovane, nic nerozbijeji, nenadavaji, nechapu proc bych mel jakkoli zasahovat. je to jejich zdravi a penize. navic dnes i mladistvi nosi boxery nebo teleskopy .. nekteri mozna presne pro tyto pripady.

tom004

Na to,jsem dost alergický,takže,pár krabicáků,skon­čilo,v popelni­ci,a několik děcek,dostalo na zadek.A,zatím,jsem měl,jen jeden problém,s rodi­či,ale jenom,než jsem vysvětlil,o co šlo.Táta,synáčka (13),na místě vyplatil.Myslím,že kluk měl pár dní problém,se sezením.A,k tomu pánovi.Je to dost smutné,že lidi nepomáhají.Já,s tím problém nemám.Nejsem,zrovna drobeček,a,jak se říká,„co se v mládí naučíš......“­.A,tato otáza,by měla být,v jiné kategorii.Jako zábava,mi zrovna,nepřijde.

anonym

Mam sestru ucitelku. Kdyz videla v parku o vikendu kourit jeji devataky , napomenula je. a odpoved ? Co je vam do toho , nejsme ve skole ! A to si jeste neni jista , jestli ji jeden z nich netykal. Oni se vubec neboji ani toho , co bude pak … v pondeli. To si hned zazadaji o prezkouseni u retitele , kdyz dostanou trojku a znamka se jim zdala na dvojku !! -iv-

salsa verde

zábava to jistě není. Kultura ale taky ne. Aktualita se hodí nejspíš.