Když už vlády mnoha zemí odsoudili teroristický útok ve Francii, můžeme už klidně spát?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Utěšil mě tento muž:
Země EU by neměly začít s odmítáním uprchlíků v reakci na útoky v Paříži, řekl šéf EK Juncker. Měnit přístup k řešení migrační vlny prý není potřeba.
Asi nic nepochopil. Chtělo by to, aby někdo ze členů komise nebo jejich blízkých stihl stejný osud a pak by změnili názor.

Další odpovědi
redy

Klidnýmu spaní nic nenasvědčuje. Spíš. kdo může, ať se vyspí do foroty.
Ale to taky nejde, odsoudit, to jo, ale co dál?
Já to beru opravdu dost vážně.

briketka10

Povídali, že mu hráli :))
Do čtyř dnů?
A pak klidně spinkej 😁

Drap

Na klidný spánek to nemá žádný vliv. Klidně ale spi dál, stejně proti tomu nic nezmůžeš. Musí tě utěšit slova našich mnohých představitelů, že bojujeme proti teroristům v Mali a v Afganistanu.

ten který je

Spát zcela klidným spánkem bude Jean – Claude Juncker.Bude spát v alkoholovém opojení.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=XPgiI46FCDU