Avatar uživatele
agentpv

Když už náhodou doma uklízíte – jak skládáte své oblečení (mimo toho co dáte do pračky)?

Jako vedoucí mnoha táborů mám zkušenost, že kluci v chatkách udržovali daleko lepší pořádek než holky, a že často skládali věci do komínků – aniž měli šanci zažít vojnu. Mohlo to být tím, že se úklid bodoval a že jsou kluci soutěživější, ale myslím že ty komínky jsou prostě v nás (větší části) zakodované.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? paul1, marci1, aliendrone, JirinaM před 422 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Pečlivě ho skládám a ve skříni mám úhledné komínky.

Jo, tomu neuvěříš! Mám komínky, že by i délesloužící poddůstojník v přijímači zíral jako tele na vrata. 😄
(Nejde o „vrozenou“ vlastnost, tento zlozvyk jsem pochytil až na vojně a tak nějak mi to vydrželo. Sourosemetriky je s oblibou ukazují jako nějakou raritu, když přijdou na návštěvu a snaží se mě „nenápadně prodat“ svým debilním kamarádkám [jiné než takové NEMAJÍ 😶 ], které s sebou „náhodou přivedou“. Proto je to dnes spíš ZLOzvyk. 😕 )

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GM

Pečlivě ho skládám a ve skříni mám úhledné komínky.

Něco složím, něco pověsím na ramínka a uložím do skříně.

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Nespadám do žádné kategorie...

Oblečení skládám a ukládám metodou japonky KonMari. Oblečení je hezky složené, zabere málo místa a lehce se dá vyjmout ze šuplíku nebo z košíků. Doporučuji. Stálý, přehledný pořádek. 😄
https://www.go­ogle.com/sear­ch?rlz=1C1GCE­A_enCZ1042CZ1042­&hl=cs&sxsrf=A­JOqlzXJOfIedL14OM2KtvI62­taBsrXPFA:16778­51114069&q=Kon­Mari+metoda&sa=X&ved=­2ahUKEwjQ94698r_9A­hUHhf0HHXXcAQAQ1QJ6BAh-EAE&biw=1229&b­ih=571&dpr=1.56#fpsta­te=ive&vld=cid:1­6f4b69a,vid:FcZdKe1QGM4

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Nijak, nechávám ho na zemi, na židlích...

Musím tu anketu nějak dorovnat. Takhle by to nakonec vypadalo, že jsou všichni chlapi puntičkáři uklíziví…
Něco do skříně (ale ne moc poctivě složené – i když i to umím) a to co si hodlám zas obléknout za pár hodin jen hodím přes židli, nebo dám na věšák (obvykle spíše tu židli)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Nespadám do žádné kategorie...

Snažím se oblečení uložit, ale stále se mi to nedaří, někdy na to nemám náladu, tak ho více méně odložím jen tak hala, někdy i bala. Zvlášť když vím, že ho zítra zase vezmu. 🙂

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Pečlivě ho skládám a ve skříni mám úhledné komínky.

Neuklízím náhodou, ale cíleně a pravidelně nebo podle potřeby.
Skládám tak, jak umím. Něco visí ve skříních na ramínkách 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VaclavZeman

Nespadám do žádné kategorie...

Já se doma nehnu, natož abych uklízel. Ve svojí dvojgarzonce zaplněné tisícovkami vinylových desek a stovkami modelů vláčků nedělám nic jiného než spánek a sledování televize.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JirinaM

Halabala ho přeložím a dám na hromadu ve skříni.

halabala, prostě naházené v šuplících a komodách

Upravil/a: JirinaM

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Bělousek

Oblečení ukládám do skříně a šuplíků, nepovaluji na posteli nebo židli. Jednou za čas si uklidím ve skříni, podle času a nálady:-)

Nový příspěvek