Rokio

Když už je něco rozbité, můžu to rozbít?

Jak můžu rozbít něco, co už je rozbité?

Poznámka: Někomu jsem něco omylem rozbil a ono už to bylo předtím rozbité a ta osoba si stěžovala, že jsem to rozbil.

Nejlepší odpověď
Radius

To je složité.¨Představ si, že budu mít drahý mobil a k němu dobíječku a ta bude vadná – bude přerušovat kablík. Stačilo by koupit novou dobíječku a vše by bylo v pořádku. A já ten mobil někomu půjčím a on mi ho úplně zničí (ztratí). Přijdu o drahý mobil, dále o SIM kartu s kontaktama a rozšířenou paměť s nahranýma fotkama, videama a nastavený mobil.

A budu naštvaný, že jsem ho někomu půjčil a on řekne, vždyť jsi to měl rozbité už předtím, já jsem to nezničil úmyslně, byla to náhoda.

Pruto si já důležité soubory, fotky a další data zálohuju na externí USB hardisk a ten připojuju k PC jen občas, mám jistotu, že o nic nepřijdu.

Další odpovědi
Dochy

Když srovnáš se zemí (s kopcem) Trosky, taky to pro Tebe asi nebude bez následků…

Kepler

Definuj slovo rozbít. V Čechách takto z neznámých důvodů říkají něčemu, co má poruchu, pos… se a tak. Normálním jazykem to znamená rozflákat sklo, keramiku apod. Současně tvrdíš, že jsi něco omylem rozbil, co už bylo rozbité. Nějak to nechápu, asi mám rozbitou hlavu.