Bronzový

Když už je něco rozbité, můžu to rozbít?

Jak můžu rozbít něco, co už je rozbité?

Poznámka: Někomu jsem něco omylem rozbil a ono už to bylo předtím rozbité a ta osoba si stěžovala, že jsem to rozbil.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Když srovnáš se zemí (s kopcem) Trosky, taky to pro Tebe asi nebude bez následků...

Další odpovědi:

Stříbrný

Definuj slovo rozbít. V Čechách takto z neznámých důvodů říkají něčemu, co má poruchu, pos... se a tak. Normálním jazykem to znamená rozflákat sklo, keramiku apod. Současně tvrdíš, že jsi něco omylem rozbil, co už bylo rozbité. Nějak to nechápu, asi mám rozbitou hlavu.

Pokročilý

To je složité.¨Představ si, že budu mít drahý mobil a k němu dobíječku a ta bude vadná - bude přerušovat kablík. Stačilo by koupit novou dobíječku a vše by bylo v pořádku. A já ten mobil někomu půjčím a on mi ho úplně zničí (ztratí). Přijdu o drahý mobil, dále o SIM kartu s kontaktama a rozšířenou paměť s nahranýma fotkama, videama a nastavený mobil.

A budu naštvaný, že jsem ho někomu půjčil a on řekne, vždyť jsi to měl rozbité už předtím, já jsem to nezničil úmyslně, byla to náhoda.

Pruto si já důležité soubory, fotky a další data zálohuju na externí USB hardisk a ten připojuju k PC jen občas, mám jistotu, že o nic nepřijdu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2729
Zlatý quentos 1319
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 957
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 535
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 479

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.