tomas1541

Když si koupím na eBay auto z USA, je problém ho dopravit do ČR?

Na eBay jsou super ceny za auta :/ tak jsem se chtěl zeptat, jak to vlastně funguje, jestli by to auto šlo přeposlat nákladní lodí, nebo prostě osobně a dělej si co chceš?

Odpovědi
Lamalam

Samozřejmě že to jde, ostatně k tomu účelu byly nákladní lodě vynalezeny. Pokud to chceš rychle a nekoukáš na peníze, můžeš si nechat auto dopravit letecky. Nic není problém, jde pouze o peníze.

JájsemRaibek

Za super ceny :)
No pokud k tomu připočítáš clo, DPH, dopravu a následné přihlášení na našem území, tak je to celkem v pohodě. :DD

sesednizkola

Nevyplati se to. Preprava je strasne draha a musis ho upravit pro provoz v Evrope.

lexx

pokud nemá křídla a reaktivní motory jako Fantomasův citron, tak trochu problém to je

Kura

Přeprava zase až tak drahá není, kontejner vyjde na cca 150 000 kč. Opravdový problém nastane, když si necháš dovézt „opravdovou ameriku“ a něco se na ní poláme. „Opravdovou ameriku“ si totiž koupíš a necháš dovýzt klidně za půl mega kč včetně dopravy, ale opravy na 40 let starým autě budou stát milion.