bolak

Když se vám všem ten nový vzhled odpovědí tak hnusí…

Pročítal jsem teď zpětně všechny názory na nový vzhled odpovědí a zajímá mě tohle:
Když se vám všem ten nový vzhled odpovědí tak hnusí, dali jste to někomu vědět?
Vy co máte tu zlatou placku, máte taky nějakou možnost jak komunikovat s vrchností? Sdělit jim své připomínky? Vím že Dr.Axl tu jednou psal, že se byl podívat v zákulisí aby viděl jak to všechno funguje, zmínil se tedy alespoň Dr.Axl, jaký tu panuje názor? Poslali jste jim alespoň výsledky těch anket, nebo myslíte že to četli? A jestli jo, reagovali na to nějak? Těch stížností tam bylo koukal jsem na desítky, co to všechno sepsat pěkně všichni dohromady, co se vám tu nelíbí, co tady nefunguje, co tu ještě chybí a poslat jim to. Samozřejmě musel by to poslat někdo jinej než já, myslím že nejsem v oblibě, možná že mě mají dokonce i ve spamu.

Pokud by nereagovali, tak každej povinně koupit obálku a poslat jim to písemně přímo do Práglu či Hradce nebo kde to sídlej a pokud by ani tohle nezabralo, tak já bych navrhoval hromadný odchod, třeba na týden. Schválně jestli by se pak něco dělo, kdyby tu byly za den 2–3 otázky a na každou tak max 1 odpověď.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Bolaku, já už to zkusila – ankety i přeposlání adminům, ale nejsem zlatíčko, tak žádný velký úspěch. Mrkni do mého profilu, je to všechno v posledních dotazech.

Doplňuji:
Chybí tam vlastně můj poslední mail adminům, ten jsem raději ani nechtěla zvěřejňovat dokud nebude mít nějakou odezvu, ale bohužel…NIC

Další odpovědi
tom004

„Komunikovat“ s nimi může každý z nás. Placku můžeš mít jakou chceš stejně se nic,mimo oblíbených klišé,nedozvíš.

anonym

Moje prognoza je takova, ze je jen otazka casu, kdy pujdou odpovedi stale vice a vice ke dnu, az budou uplne na dne.
Myslim, ( pozoruji ) , ze uz ted odchazeji, nebo omezuji ti nejinteligentnejsi ( ostatni prominte , je to muj nazor, pohled – nechci jmenovat ) , pak pujde ten " stred " a nakonec zustane jen jedna " uzivateka ". -iv-

Illines

No to je na uvazeni.
Doplňuji:
Sice nejsem zlata, ale neco na tom je!

anonym

Pokud jsi opravdu četl pozorně souhrn reakcí, je tam i marnost snah a realita v absenci reakcí.
Zcela výmluvný je celodenní výpadek bez slůvka aviza či vysvětlení.
Je to strohý byznys, kde naše akce nic nezmění. Tvé návrhy v diskuzi zavánějí silně naivitou neodpovídající konfrontaci se skutečnou realitou a tvým naznačovaným životním zkušenostem.
P.S. Snažila se i led (i na slovenské verzi, která byla spuštěna dříve) a výsledek velice sporadický a diskutabilní.
Nejužší kontakt má uživatel s nejvyšším bodovým skóre, ale ani pravidelná mailová komunikace a dokonce osobní mail na majitele, pranic nezměnil.
Jinak centrálu mají v Hradci Králové, já si byl jen u stříbra osobně vyzvednout triko na pražské pobočce.
Odpovědi jsou založeny na komerčním principu, nějaké neziskové ohledy prostě nelze očekávat. Sice všechny připomínky monitorují, ale tím to také končí.

hanulka11

Jistě sis všiml, že na to nikdo z nich nereagoval. Je to házení hrachu na zeď.
Doplňuji:
myslím, že nerozhoduje kdo je zlatý a kdo ne – stejně na to nikdo nereaguje

arygnoc

to máš presne ako s dovolaním sa k bohu (Bohu?):
číslo mám, ale buď má obsadené alebo má zapnutý odkazovač.

Illines

Ale Suwa ,se snazila a dost poopravila.Diky Suwo.

bolak

No, a teď je na čase, abychom se snažili i my ostatní.
Pořád to ještě není to pravý ořechový ;)
Já sám už jsem jim psal před 6ti měsíci co tu všechno chybí a co je tu špatně. Nikdo neodepsal. S novou verzí se vyřešily asi 3 věci a dalších 25 nových jich přibylo.

bolak

Sůva: Nojo, ale to chce napsat to všechno pohromadě a připsat k jednotlivým bodů jména uživatelů, aby viděli že je toho vopravdu vosumdesát devět, a že v tom jedeme všichni. Nebo ještě lépe, domluvit se tady na nějakým datu a napsat jim na info@odpovedi.cz v určitej čas email, a to komplet úplně všichni trvalí uživatelé. Jednoho člověka odbydou tak jako tebe nějakou automatickou frází, kterou maj uloženou jako šablonu, ale když jim dojde v neděli večer během jedný minuty padesát mailů, tak si toho snad i všimnou a množná (teď budu sršit optimismem) že to dokonce i začnou (časem) řešit.

Sůwa

bolak : jo, já jsem pro, ale zas to tak neprožívám, abych se kvůli tomu věšela. Svoje možnosti jsem myslím vyčerpala, ale jestli vymyslíš něco lepšího, ráda se přidám. Aspoň pak dostaneme ban hromadně 🙂

bolak

Hm, a nebo zvolíme plán Dr.Axla, nic nedělat a tiše sedět v koutě, protože ať už uděláme cokoliv, nemůžeme nic změnit. Ten taky není špatnej.

Já to neprožívám, však já sem tu stejně jen na „skok“. Ale snaha se cení ne? i když jen naivní :)
Vždyť já to všechno dělám pro vás, děti moje!