Zlatý

Když se od pc mrknete ven, taky je vám jasný, že Vašek Klausů kdysi kecal, když tvrdil, že žádný oteplování se nekoná?

gecco: jo to můžu ..začalo to koncem r.2012, když jsme přežili tu katastrofu nejhrubšího zrna ..no a teď, 2015, je už to zhoršení(takže horko) tak patrný, že jenom buvol by žádný změny necejtil ..hůře vnímaví jedinci se neurazí ..doufám, že v čínským horoskopu nejseš buvol ;q

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Teď je teplo, ale kdo ví, co nás a naše potomky v budoucnosti čeká ? Např. v roce 2030 "malá doba ledová". :-))
http://vesmir.stoplusjednicka. cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Jaký oteplování? U nás na horách je docela chladno, aktuálně 25,6°C.

Zlatý

Áááááále - dej si sprchu (sprchni i Fanynku ;-))) - a nepanikař...
;-)))
Aniž bych chtěl jakkoli (ne)souhlasit s Klausem - můžeš mi, prosím, uvést, v jakém časovém horizontu se to "oteplování" koná???
;-)))
Mimochodem - v čínském horoskopu su ohnivý kůň...
;-))

Zlatý

Já vidím venku prostě léto. :)
A buvol bych klidně chtěla být, výborně plave, vedra snáší určitě líp, než já a tygra, kterej jsem, by v pohodě přepral. :)

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

..ale ten Vašek nemluvil o globálním oteplování, von říkal, že žádný oteplování se neděje a taky povídal, že planeta je modrá a né zelená, takže určitý pojmy vo tom má ..to by mě zajímalo, v kterým ráji ty bydlíš, že seš v tý otázce počasí takovej optimista

Zlatý

gecco

Bydlím v Praze - "Od revoluce žádná změna. Moraváci dřou a Pražáci se válejí u vody.!... (2002)

Zlatý

zjentek

to by mě nebavilo, bejt z moravy tam a koukat, jak se místní válej u nějaký městský břečky

Zlatý

gecco

Já mám to štěstí, že mne nebaví válet se u libovolný vody...
;-))

Zlatý

kapka

:D

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 648
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.