ReHu

Když píšu poškození mechanického rázu, je to srozumitelné, že myslím např poškrábání apod?

Díky.
Doplňuji:
Ne, ne, teď budu dělat vodotěsný vak pro jednoho motorkáře.
Ale jinak dělám mj. loďáky a tak jsem chtěla lidi potěšit:-) a upozornit, co jim nebudu tolereovat :D.

Nejlepší odpověď
PostApMan

Snad jste kvůli té azbuce nemlátila počítačem nebo klávesnicí ? :)

Ano, v případě reklamací je popis „poškození mechanického rázu“ pochopeno jako škrábance, odřeniny úlomky – nebo (u nás prodejně v práci) je to považováno za „zneschopnění“ funkce přístroje. Asi záleží na okolnostech ( o jaký přístroj jde apod.) Významů jsem vygooglil tisíce.

Tak to to potom ano :)
V tomto kontextu bude mechanické poškození bráno jako škrábance apod. – to pochopí snad každý.