lizatko11

Když odinstaluju a zase nainstaluju hru Osu! dokážu se přihlásit i s uloženým skore?

Notebook se mi bude dávat do továrního nastavení, takže na něm nebudu mít hry všetně Osu!. Potřebuju vědět, jestli se po instalaci zpět přihlásím a budu tam mít můj level i přesnost atd…, nebo jestli to bude vynulované.

Odpovědi
Nerevarin

Uložené pozice, nebo profily hráčů se dají najít v adresáři, kde je hra nainstalovaná. Většinou adresář Program Files/...../Saves (profiles). Raději bych si uložené informace o hráči dal třeba na flashku.
Nevím, co myslíš tím továrním nastavení. Jestli windows přeinstalují,nebo ti naformátují disk. V tom případě bys mohla o všechno přijít. Pokud odinstalováváš hru, většinou se zeptá, jestli chceš na disku uchovat uložené pozice a profily hráče. Když pak hru znovu nainstaluješ, tak tam budeš mít to co hledáš.

melanie

Já myslím, že to tam bude, je to i online. Avšak si nejsem jistá, jestli tam budou záznamy ze hry…