Avatar uživatele
nyjono

Když nepočítám vítězné utkání dne 12/2 2022, kdy naposledy naši hokejisté vyhráli nad ruským soupeřem?

Fandili jste dnes?
Jak, coby laici, utkání hodnotíte

Když nepočítám dnešní vítězné utkání, kdy naposledy naši hokejisté vyhráli nad ruským soupeřem. Dnes je 13/2 2022 hokej se hrál včera.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 812 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
seraphico

Naposledy to bylo 15. 5. 2021 na Českých hokejových hrách.

Fandím vždycky, ale bohužel jsem musel být v práci, tak jsem to sledoval jen po očku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kazatel

Tak ono hrát pět minut v kuse přesilovku 5:4 a dvě minuty v prodloužení 4:3, nepodléhal bych zatím přílišné eufórii.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Bylo to 15.5.2021 (jak uvádí seraphico) a nějak zázračně jsme vyhráli 4:0. 🙂
https://ispor­t.blesk.cz/cla­nek/hokej-reprezentace/396206/rus­ko-nejmene-oblibenym-souperem-ceskych-hokejistu-jaka-je-bilance.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Tak aspoň že tak, uf. Kdy naposledy, to nevím, ale umím věštit budoucnost a tam já žádnou velkou výhru nad ruským soupeřem bohužel nevidím, ne ne. Protože pokud budeme nadále provokovat, jak provokujeme, až se nám to nakonec fakt podaří a Sověta skutečně vyprovokujeme, načež nám sem (vlastně co nevidět, jak to tak vypadá) pustí pár těch svých termobarických kousků, otců všech bomb, tak jistě budeme jinak tancovat, než na tom ledě.

Hlavně aby už někdo statný a silný udělal jasno, bo nejistota podněcuje napětí a naopak. A to v důsledku propůjčuje hlas ochablým křiklounkům a to žádný opravdový chlap nesnese. Princip je jasný, tak na co se čeká… Svorně si zakřičme urá a uraki a pak se taky patřičně předveďme, na co máme. Anebo držme pysky navěky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
_Bůh_

Hokej nesleduju, koukám jen na lyžování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Pokud vím, tak otázka byla položena 12.2, 2022 večer, tedy ne 13. a tedy se ten hokej hrál ten den a ne včera, jak aktivně píše annas.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek