Michal Kole

Když někoho doučujete nebo doučovali, když jste chodili do školy, jak jste žáka studenta trestali, když nespolupracoval?

Fyzicky 😁 😁 😁 nebo jste si jako motivaci pro větší trpělivost s ním zvýšili honorář ?

Nejlepší odpověď
beer

Pokud jsem někoho doučoval, tak jen tehdy, že chtěl. Tedy spolupracoval.
Doplňuji:
Honorář jsem za to nikdy nedostával. Vlastně jo, oba jsme dostali od rodičů třeba buchtu ))

Další odpovědi
anonym

Nestrestala. Když to nešlo po dobrém, tak jsem doučování ukončila s tím, že se sejdeme, až bude mít dotyčný zájem pokračovat. Fungovalo to.

hanulka11

Pokud nespolupracuje ten, který to potřebuje nemá cenu se rozčilovat nebo ho trestat- stačí přestat s výukou.

quentos

netrestali, všechno se dalo řešit domluvou.

Drap

Nikoho jsem nedoučoval, a kdyby, tak by dostal pár facek předem

Lucijej

No jednou jsem doučovala jednoho nezbedníka pod dohledem jeho táty u nich doma.
NAkonec jsem měla dojem, že spíš doočuju tatíka než synátora :o)

Ale jinak s nikým nebyl problém, na doučování chodili, protože chtěli.

Sopka

no normálně dostal po držce! a hotovo 30.

led

Nasilu sa doučovať nedá, nezáleží na tom kto to je, učiteľ-žiak. Teoreticky sa dá, ale ten praktický výsledok sa rovná veľkej 0. Obidvaja musia chcieť.
Dôležité je správne motívovať, niekedy aj gramatika a matematika sa dá učiť cez šport, hudbu…