jirka21kufr

Když nastrouhám prášek na spaní do limonády, tak to bude působit?

Doplňuji:
já ty prášky nechci nikomu strouhat, ale máma si ho nastrouhala, protoze nemohla usnout a potom jí to táta vypil. Tak nevím, jestli usne..

Nejlepší odpověď
anonym

Když mamce lékař předepsal prášky na spaní,tak si ho snad nebude strouhat.Nevě­řím.Spíše si myslím,že chceš prášek použít tak,aby ho někdo vypil v limonádě tak,aby o tom nevěděl.Nehraj si s tím,je to nebezpečné.

Další odpovědi
pusinka50

Stačí, aby takový „kokteil“ vypil někdo, kdo má třeba problémy se srdcem nebo s tlakem a máš průšvih a ten dotyčný závažný zdravotní problém. Taky ti nevěřím, co jsi sem napsal za zdůvodnění. Takže žádné strouhání prášku na spaní nikomu!

Drap

Bude. Ale nastrouhej si ho raději jen pro sebe.

Lamalam

Pokud přesně nevíš co děláš, tak si s prášky na spaní raději nehraj.

Hamon

Není důvod, aby nepůsobily. Předpokládám, že ti je jasné, že poskytnutím takového koktejlu druhé osobě koketuješ s trestním zákoníkem. V tom lepším případě.
Doplňuji:
Vlastně v obou případech – i když to nepřežije (srdeční vada, nevhodná kombinace složek…).