AAksa

Když mi z nového kartáčku krvácí zuby, mám právo na reklamaci/výmě­nu/vrácení pe­něz?

Díky…

Nejlepší odpověď
anonym

Mno – zuby ti asi nekrvácí…
😉
Právo na reklamaci bys měl pouze za předpokladu, že by zubní kartáček měl ve skutečnosti jiné vlastnosti, než výrobce/prodejce deklaroval a nebo byl nikoli tvou vinou poškozen.
Pokud sis koupil zubní kartáček nevhodný, prodejce za to nemůže.
Pokud máš dásně nemocné, prodejce za to nemůže.
___
Raději navštiv zubaře (abys věděl, proč dásně krvácí) a vhodný kartáček si od něj nech doporučit.

Další odpovědi
marci1

Ne, nemáš. Koupil sis asi tvrdý kartáček. Kup si „měkký“ nejlépe Curaprox ( v lékárně ).

setapouch

Ano, pravo na reklamaci mas, ale reklamace bude pravdepodobne zamitnuta. Proc? Viz odpovedi mowly a marci.

Conchus

Ne, čistit,čistit a čistit, několikrát denně a pak se vám podaří dostat vaše dásně do potřebné zdravé „formy“. Chyba je u vás nikoliv v kartáčku.

kelley

Bohužel to ukazuje spíš na začínající paradontózu než na vadný kartáček ☹ Takže pro příště kartáček soft/měkký, pak taky mezizubní kartáček a tak na 14 dní vyměnit zubní pastu za Curasept gel… A k tomu zubaři zajdi.