Miroslavst

Když máte nějaký problém vyřídíte si ho sami nebo na to používáte tkz. mluvčího?

Tak by mě jen zajímalo, jestli pokud máte nějaký problém tak si ho řešíte sami nebo prostřednictvím někoho jiného?

Nejlepší odpověď
ReHu

Nejraději jsem, když se problémy (ani malé) řešit nemusí. Někdy odplynou samovolně. Někdy je vyřeší někdo za mně a někdy musím sama.
Občas to je v poho, občas to je nepříjemné, ale to je život.
Nejhorší jsou problémy s problémovými lidmi.
Ale slyšela jsem, to se mi moc líbí, že problémy nejsou ve skutečnosti problémy, ale situace, které je potřeba řešit.
Tak teď nevím, co je problém a co situace 🙂.

Další odpovědi
anonym

já se problémům vyhýbám,ale někdy není zbytí,a řeším si je sama

rybíz

Bohužel sám.

iceT

Moje problemy za me nikdo nevyresi,tim mene nejaky tiskovy mluvci,ale nekdy by se docela hodil.

Toruk

Řeším je sám, ale někdy používám „vyjednávače“ jako předvoj

salsa verde

řeším si je sama i když někdy mám husí kůži a je mi šoufl. jako třeba dneska s tou výplatou- nejradši bych kdyby to šel za mně řešit nějaký hodně namakaný borec a mluvil u toho bejsbolkou. (Omlouvám se za bejsbolku 🙂