bonz1

když mám bmx a chci si koupit nový rám tak musí mít stejnou velikost jako ten co mám teď?

Nejlepší odpověď
korbic92

Ne,kup velikost co ti vyhovuje a taky zalezi co jezdis:) hlidej jen stejnej typ stredu:)

Další odpovědi
Děda Louda

Pokud jsi nevyrostl, pak by to bylo vhodné. Kolo s rámem pro jinou postavu než má jezdec je vhodné pro jiného jezdce.
Rám a jeho velikost musíš vybírat podle svých tělesných proporcí. Existuje i možnost nechat si vyrobit rám přímo na míru, ale to je vhodné asi jen v případě „hotového“ cyklisty vzhledem k vyšším nákladům.