Mili @

Když jste na dlouhodobější nemocenské, těšíte se zas do práce?

A próóóč?
Doplňuji:
Já bych se taky těšila, jenže mám prdlýho šéfa!

Nejlepší odpověď
hanulka11

Hm já nestůňu tak to nemohu posoudit ,ale vím jistě, že po dovolené se vždy už do práce těším … a proč vlastně?
No je to zase změna ne?

Další odpovědi
quentos

musím to zaklepat, ale nestůňu, a když, tak to stihnu za víkend :{))>

dolik

Já jsem na dlouhodobé neschopnosti ještě nebyl,ale mám z ní strach,protože mám zaměstnavatele u kterého nemám jistotu,že by mě nevyrazil