yeerum

když jsem poslal dopis v 8h ráno do ostravy z liberce kdy dorazí?druhý den nebo až další? normální pošta.děkuji.

Odpovědi
Lucijej

Ono jak kdy.
Třeba já jsem si včera objednala něco na aukru a dneska to přišlo. Ale třeba v říjnu jsem očekávala doporučený dopis a poště to trvalo děvět pracovních dní, než mi ho doručila.
Ale tak obyvkle to chodí do tří pracovních dní.

hanulka11

moc bych nespoléhala na dodání hned druhý den

terry

Odkud jsi ho poslal?
Z pošty? Z hlavní pošty ve městě? Hodil jsi ho jen do schránky? V kolik hod ji vybírají?
Většinou dorazí dopisy už druhý den.
Včera jsem telefonem něco domlouvala, až po poledni a dnes jsem měla dopis ve schránce.