Zlatý

Když je teď taková zima museli jste si dokoupit nějaké oblečení ?

Doplňuji:
tak to já jsem si musela koupit ušanku a teplejší rukavice..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Za celý život mám natolik plný šatník, že nad ním mé dcery ohrnují nos, ač se jim snažím prokázat že se móda cyklicky vrací.
Nakonec jsem částečně ustoupil a postupně překonané exponáty vyřazuji. Po některých bezdomovci skáčou tak vysoko, že mne těší, že na ně ještě někdo bude přímo pyšný.

Další odpovědi:

Zlatý

Mám dostatečné zásoby z dřívějška. Začít nakupovat až přijdou mrazy by mohlo být už pozdě.

Zlatý

Kdepak, nosím to co mám ...vždyť to není tak extrémní, jiné roky je také pár dní mrazivých

Zlatý

Pro mne začíná zima až když je mínus deset a méně pod nulou, což zdá se nastalo teprve nyní. Také proto jsem si dnes vzal na cestu rukavice, ale stejně jsem je po chvíli nacpal do kapsy. Čepku zatím nepostrádám.

Pro jízdu na kole v desetistupňovém mrazu kupodivu stačí přikoupit tepláky pod kalhoty, rukavice a čepici pod přilbu. Suma - 200 Korun.

Zdroj: http://www.cykloplanet.cz/uplo ads/image/Na%20kole%20i%20pres %20zimu_3.JPG

Zlatý

Začátkem týdne mi omrzly prsty do běla. Tak jsem došel k názoru, že je asi zima a není od věci začít nosit rukavice. A i zimní kalhoty - oteplováky. Kupodivu jsme zjistil, že je v nich celkem příjemné teplo, nejsem vymrzlý jako když se pohybuji v těch co nosím v létě.
Nicméně taková to zima, když je mráz a sluníčko je mi příjemnější, než trochu pod nulou, vlhko a ledový vítr.

Bronzový

oblečení ne, ale byla jsem dnes narychlo pro teplovzdušný ventilátor Bravo. Ten co jsme doma měli z prodejny Okay fungoval jen jeden den (značka Rohnson).

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

Fablen vyměnili Vám ten ventilátor ? zn.Rohnson není moc dobrá tak se nedivím, že přestal fungovat, ale záleží od kusu, Bravo je kvalita..

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.