Bronzový

Když je syn předškolák, musí chodit do školky?? (2)

Poradíte mi jak napsat tu žádost?? Co všechno by měla obsahovat?? S ředitelkou jsem dnes mluvila, hned jsem jí volala, a odpoledne s ní mám schůzku, protože tohle se musí vyřešit.. Ty holky tyranizují i ostatní děti, pokud si nikdo z rodičů nestěžoval, je to jejich problém, ale já svoje děti mlátit nenechám.. Pokud Kubík musí jako předškolák chodit do školky, tak v tom případě je ode dneška nemocný.. Učitelka by si to měla ohlídat, podle ní si toho nevšimla, a já jsem několikrát musela Kristýnku doslova v pláči táhnout do školky, po schodech v náručí do třídy a v noci se mi budila že nechce do školky..

Odpovědi:

Zlatý

Nepište žádnou žádost, ale stížnost!!!!!!!
Popište přesně situaci, napište, že jste se to pokoušela už řešit ústně od..., ale bezúspěšně. A požadujte okamžitou nápravu. Navrhněte vyřazení agresorek ze školky. Pohrozte, že pokud vám nebude okamžitě vyhověno, jste rozhodnutá podat trestní oznámení na policii ČR a celou věc řešit s nadřízeným orgánem (obec). Trestní oznámení by se v tomto případě podávalo na neznámého pachatele, a až policie by určila přesného viníka.

Budu tu i večer, tak mi pak pisněte jak to dopadlo.
Doplňuji:
Ale její syn má odklad, kvůli logopedické vadě. Pokud dojde k odkladu, tak tam jistá povinnost vzniká, správně by měl být v logopedické třídě.

Stříbrný

Pardon bez ohledu na další problémy, tak k základní otázce: Pokud se nepletu, povinná je školní docházka. Předškolní povinná není. Školka je pouze povinna přijmout předškoláka (umožnit předškolákovi socializaci v kolektivu) - pokud o to rodiče mají zájem. Předškoláci mají tedy přednost před ostatními dětmi pokud jde o příjem do školky.
(Nejsem v oboru, takže konkrétní prováděcí předpisy už neznám)

Stříbrný

povinná je základní škola ne školka,.školka je jen proto aby rodiče děti dali do ní,jeli do práce a po práci vyzvedli. Ostatně jako na základce,nicméně školka povinná není.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2417
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.