daran

Když dodělám střední průmyslovou školu obor informační technologie,je nějaká šance,že se dostanu či příjmou na ČVUT?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Pokud vím, tak na ČVUT berou bez přijímaček. Záleží, jestli se tam udržíš dýl jak jeden semestr.

Další odpovědi
mosoj

Bez přijímaček ne , ale klidně se tam dostaneš na odvolání. Vnuk ukončil nyní první rok a jde do druhého ročníku.
Nastoupilo jich 700 a 350 po první ročníku odpadlo. Klidně tě tam vezmou a když nebudeš dřít !!! tak skončíš. ČVUT totiž dostává státní peníze podle toho kolik studentů přijmou !

Drap

Šance je velká, pokud úspěšně zvládneš přijímačky.