Když děti přejí rodičům k narozeninám a připomenou jim že jejich čas se krátí, neliskli byste jim za to?

Na ČRo Brno hrávají každý den na přání. Lidé tam telefonují a přejí si přes rozhlas jako by neměli číslo na ty kterým chtějí povzbudit myšlenku že jsou blízko hrobu.
Není to depresivní, slyšet;
doufáme že ještě nějaký čas s námi pobudete, ... moc zdraví a hlavně duševního zdraví, ... zůstaňte s námi ještě pár roků, ... Jsme rádi že nám pomáháte, hodně zdraví abyste nám pomáhali dál, ... atd. Znáte to? Co na to Vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Měla bych strach, že se urazí.

Další odpovědi:

Zlatý

Myslím,že ti oslavenci to neberou jako vy , ale mají radost, že si na ně jejich blízcí vzpoměli.
Já když měla 40tiny a najednou jsem slyšela blahopřání pro mě z rádia -už mi lásko není 20 a není mi ani 30 let ....... bylo to krásné a dodnes na to vzpomínám

Bronzový

Fakt? To snad né. Kdyby říkali, teď vám zahrajeme, protože pak už to neuslyšíte...tak to bych je zliskala, že by si to příště rozmysleli.

naštěstí mi tak nikdo nepřál,až popřeje ujistím ho že se na odpočinek ještě nechystám a závět už mám napsanou ve prospěch domova důchodců

Zlatý

Pokud mi nenechají zahrát smuteční pochod, tak mi to nevadí.

Bronzový

Až nám bude sedmdesát,tak nám to přijde úplně jiné.Ten pořad znám,babi poslouchá jen Prahu a zdá se mi to milé,že si lidi vzpomenou.Hlavně tam hrají lidové písničky,které mají starší lidi rádi.

Bronzový

No tak já myslím,že je to spíš o vstahu dětí a rodičů.Já osobně si třeba nedokážu vůbec představit,že by mi v dospělosti měli rodiče pomáhat.Naopak,rodiče se o mě starali a utírali mi zadek,když jsem toho nebyl ještě sám schopen,jakmile dospěji tak je čas oplácet tu lásku.kterou mi dali.Tak jsem byl vychován a jsem přesvědčen,že je to správné.Vůbec si nedovedu představit,že bych měl něco takového vyslovit,navíc do rádia:-))

Stříbrný

Ne,protože mají pravdu a za pravdu by se nemělo trestat.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.