Kdyz chodim v botech , sandalech , strevickach bez silonek , pali mi dole ty polstarky .... nebo jak se tomu rika . :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Odpovím z pohledu čínské medicíny- léčím se její pomocí. Chodidlo představuje vlastně celé lidské tělo v tzv. reflexních ploškách.

Pokud máte v těle nevyrovnanou energii v určitém orgánu, cítíte při chůzi tlak, pálení, mnohdy i bolest. Znám z vlastní zkušenosti. Pomáhá masáž, tlak prsty na postižené místo. Chození bosou nohou na nerovném povrchu, v písku, trávě, šlapání kamínků ...

Našla jsem vám vyobrazení plosky nohy. Podívejte se, kde se promítají jednotlivé orgány těla.

Zdroj: http://www.maserka-danka.estra nky.cz/clanky/masaze/reflexni- terapie-plosek-nohou.html

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud vás pálí plosky nohou, máte otlačeniny nebo kuří oka, případně se vám už dokonce začínají vytáčet palce, poraďte se s lékařem. Někdy stačí jen správná vložka do bot a problém se vyřeší.
http://prozeny.blesk.cz/…
Ze sandálu to mám taky,tam se dostane prach a třením o sandál tak pálí plosky.Potom přijdu domů a naložím do studené vody a ošetřím krémem na nohy.
Doplňuji:
A ještě je možnost zakoupit silonové ťapky,rada od dcery.

Bronzový

doporučuju koupit dobré vložky do bot... v drogeriích prodávají gelové polštářky - jsou super, průsvitné, takže nejsou vidět ani v sandálkách
anebo návštěva ortopeda, jestli nemáte příčně ploché nohy - pro jistotu :)

Stříbrný

Pomáhá ráno namazat nohy jelením lojem. Jestli je to tím že noha klouže v botě nevím ale pomáhá to.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.