mrkwosh

Kdyz chci nekoho najit v rebricku a znam jeho meno kam ho mam napsat, aby mi ho naslo? dakujem

Nejlepší odpověď
annas

Do modré lišty napíšete: uživatel xxx. Objeví se jeho počet bodů a pak musíte listovat přehledem uživatelů, až se dostanete k výši bodů.

Další odpovědi
hanulka11

Nejlepší je když si na pravé straně najdete pod seznamem nejaktivnější kliknete zobrazit celkový žebříček a tam už se vám ukáží jména a pořadí a počet bodů