bolak

Když byly telefony v autech už na začátku 70. letech, tak jakým způsobem se ten signál dostal až k volajícímu?

Copak to už existovaly nějaký ty satelity pro bezdrátovej přenos? To by se přece nevyplatilo ne, pro pár lidí co měli telefon v autě?

Nejlepší odpověď
mosoj

Znáš provázkový telefon ? Ten montovali do Š 1000 MB za příplatek. V Emerice ho dávali zadarmo.

bolak

mosoj: já tomu nevěřím, to tak nemohlo bejt, protože by se na křižovatkách ty auta do sebe provázkama vždycky zamotaly

gagaga

ja chci taky do Emeriky ;(

  • iv-