jmachan

Kdys nevyberu predepsane recepty v lekarne, vi otom muj doktor?

Nejlepší odpověď
beer

Běžná obava simulantů ))
Nedozví se to, ale pokud nejsi simulant, tak návštěva lékaře bez dodržování léčebného postupu nemá žádný smysl. Spoléhej se v tom případě třeba na babské rady, pavědní léčebné obory a nezdržuj ostatní nemocné ani lékaře !

Další odpovědi
mosoj

Systému elektronických receptů se naše zdravotnictví úspěšně brání, stejně tak jako to bylo s IZIPEM.

Takže nedozví se to. Nakonec proč by tě měl do léčení nutit. To se v dnešní době nenosí.

marci1

Neví, ale proč bys to dělal, když Ti je předepsal a mohly by Ti pomoci ? ☹