Lotr2008

Kdybyste zjistili, že vaše žena byla kdysi muž, co byste udělali?

Nebo pro ženy, kdybyste zjistili, že váš muž byl kdysi žena. Jak byste reagovali?

Zatím je to pouze sci-fi, ale kdo ví, možná za sto let bude už možné, že to nepůjde ani rozeznat a že se to bude i stávat. Já bych z toho byl asi hodně vykolejený a asi bych to nepřekousl, i když jsem si „ženu“ bral jako ženu a takovou jsem ji měl rád, takže je otázka, jestli vlastně vadí, že kdysi se narodila jako muž, když se pak celý život chovala jako žena, kterou jsem měl rád. Je to těžké. Nicméně bych to ale asi nepřekousl a nechal se rozvést, už jenom proto, že mi to hned ze začátku zatajila.

Důležité podle mě v budoucnosti bude, aby ukázala své fotky z dětství. Ale mohla by si je zase nechat upravit… Ještě že v tomhle už žít nebudu.

Nejlepší odpověď
marci1

Nechala bych si změnit pohlaví na mužské! 😄 😄 😄

Další odpovědi
da ny

Pokud se někdo dostane tak daleko, že se člověk ožení/vdá a je ve vyhovujícím, fungujícím vztahu, nedělá nic. Patrně to i ví…… Kdyby nebyly v rybníce ryby, tak by byly v ….. ;D

Filip84

Pokud je z muže vyrobena žena na operačním sále, je to kastrát, a to platí i naopak. Manželé prohlašují před svědky, že znají svůj zdravotní stav, protokoluje se to, a co je jednou úředně úředníkem v úředním protokolu úředně zaznamenáno, je Pravda, hotovo.

Pokud to, tedy, zamlčí, že je kastrát, protože byla dříve mužem, je to zákonný důvod k rozvodu.

Okamžitě bych to ukončil, s chlapama nechrápu, fakt nee!

Schluker

To je jednoduchy, rozbil bych mu usta.

elkon

Nikdy by se nestalo, že takové stvoření by byla moje žena. Protože stačí celkem krátká doba k tomu, abych toto odhalil a rychle pryč. Nikdy nelze přeměnu udělat tak dokonale, aby se to nedalo zjistit.

paul1

No nevím. U sňatku je nutné vzájemně vyhlásit, že jsme obeznámení se zdravotním stavem protějšku.
Nejsem právník, ale u změny pohlaví nedochází asi k zhoršení zdravotního stavu. Jedinec může být 100% zdravý, možná ještě zdravější (psychicky) jako před změnou pohlaví.

plebs

Já jsem kliďas koupil bych jí duhovou vlajku vystěhoval její majetek před chajdu a vyměnil zámky ještě zavolám na charitu nechť jí v zajímavé situaci pomůžou.

Drap

Nedělal bych nic. Vím, že moje žena nikdy mužem nebyla.

Filip84

Paul: Prozatím nejde operativně „změnit pohlaví“ bez chirurgického vyjmutí vaječníků, dělohy, či varlat. To jsou invasivní chirurgické zákroky, po kterých je jedinec neplodný.

To není významná změna zdravotního stavu? Podle mého názoru ano.

zjentek

Elkon a jaký stvoření je tedy tvá žena, pochlubíš se?

Lotr2008

elkon: Teď ano, ale v budoucnu bude třeba plastická chirurgie tak dokonalá, že to nepůjde rozpoznat. Pak z toho můžou vniknout problémy.

Filip84

Lotr: Ani dneska to nepoznáš.

U ženské vyrobené z chlapa je to lepší, protože ta kláda nestojí a ona necáká – nemá koule. Klitoris má málo topořících tělísek, takže jim je pak doporučováno při souloží mít takový Hebel, aby kláda stála. A koule jim vyrobí, co by jim nevyrobily, z pysků, ale je to taková atrapa, vypadá to jako něco jako koule, ale koule to nejsou.

Ženskou z chlapa vyrobíš raz, dva, tedy samozřejmě, že ne, je to vysoce invasivní zákrok, ale oproti výrobě chlapa z baby vyrobíš ženskou z chlapa raz dva.

Všecko začne hormonální „léčbou“, zakulatí se boky, atrofuje svalstvo v oblasti rukou a ramen, a tak podobně. Začne ubývat ochlupení, tady tyto „ženy“ si nechávají, většinou, laserově odstranit vousy (to ale neplatí pojišťovna, ano, to je nadstandard!).

Kozy jsou to nejmenší. My mléčné žlázy máme, theoreticky jsme s to se rozkojit, arciť je máme zakrnělé. A dnes jsou implantáty, takže, jak zabere hormonální „therapie“, odstraní se vousy, tak se vyrobí kozy (to je taky nadstandard, pojišťovna implantáty neplatí).

Dole je to nejinvasivnější zákrok: penis se odpreparuje, a z kůže z penisu se vyrobí vulva. Koule jdou, samozřejmě, pryč – jak by to vypadalo – „baba“ s frndou a koulemi. Ze zbytků topořících tělísek vyrobí i klitoris i to, aby vulva byla citlivá na vnitřní i vnější stimmulaci.

Hodně záleží na vstupním materiálu. Jako máš babochlapy, máš chlapobaby, jistě rozumíš. Zvlášť pokud je to jemný typ, ten chlap, světlý, takže přirozeně málo ochlupený, tak bys se divil, jaká kočka z něho bude!

Lotr2008

Stejně si ale myslím, že kdybys s takovýmto člověkem byl v posleli, tak bys viděl nějaké zvláštnosti, třeba někde jizvy po operaci. Navíc ty plastiky taky jsou hned vidět, třeba na obličeji.

Filip84

Lotr: Věř, že to umí udělat tak, že to prakticky není vidět. A potom, něco by Ti „manželka“ na to řekla, třeba, co já vím, že měla ouraz, chápeš? Nepoznáš to. Poznáš to podle pachu, muž páchne jinak, než žena, jinak ne.

led

Filip84, keď si nevšímam vaše šovinistické prejavy, dala som vám bod pre jedinú pravdu vo vašich oboch príspevkoch „Manželé prohlašují před svědky, že znají svůj zdravotní stav, protokoluje se to, a co je jednou úředně úředníkem v úředním protokolu úředně zaznamenáno, je Pravda, hotovo.
Pokud to, tedy, zamlčí, že je kastrát, protože byla dříve mužem, je to zákonný důvod k rozvodu.“