Kdybyste vlastnili byt a chtěli ho pronajmout, kdo by byl ten šťastný podnájemník?

… a proč ANO a proč NE!

Nejlepší odpověď
gecco

někdo jiný (kdo)

Zrovna takový ´problém´ řeším…
Někdy na jaře se hodlám přestěhovat a mám dilema – byt prodat a nebo pronajmout?
Asi jej pronajmu (bezpracný zisk je příjemný).
A mám protivnou sousedku, které se zdám příliš hlučný – tak uvažuju, zda bude lepší byt pronajmout romům a nebo rodině s malými dětmi…
😉

Další odpovědi
jjj123456789

Vietnamec

Bývají pracovití a spolehliví, muslimy a romy nemusím a s rodinou a přáteli není dobré mít obchodní vztahy.

anonym

někdo jiný (kdo)

Doplňuji:
Nějakého slušného antisemitu nebo introverta,co nesnáší bordel jako já.

uccello

Vietnamec

Doplňuji:
S příbuznými a přáteli se to nevyplácí a cigoši jsou špíny. Vietnamci jsou solidní a ikdyž po těch jejich mňamkách zůstává zvláštní puch, bral bych nejspíš je.

Emefej

Róm

Mám rád, když se v domě pořád něco děje. Nesnáším nudu a klid.

anonym

někdo z rodiny

Doplňuji:
Důvěřuju nejvíc jen vlastním lidem.

marci1

někdo jiný (kdo)

Já bych si představovala někoho se smyslem pro humor a který umí vyprávět humorné historky, nebo psát humorné minifejetony. Třeba PhDr. Ivo Šmoldase, nebo Františka Nepila. 🙂

Ňuňátko

Vietnamec

zjentek

někdo jiný (kdo)

Když vlastníš byt, tak jej dáváš do pronájmu, ne podnájmu, kakže tam pak náš šťastnýho nájemníka, ne podnájemníka.
Já bych dal smlouvu evropskýmu občanovi, nejlépe čechovi. Čím je občan bělejší, tím je kvartýr čistější ..takže nejlépe albínovi

KK1

někdo jiný (kdo)

Jedině Franta Procházka. A měl by to i se stravou.

Pepa25

Byty pronajímám (nejde tedy v mém případě o teoretickou otázku) a mohu všechny ujistit, že řeším závažnější věcí, než je národnost (resp. co nebo kdo je vlastně „islámista“?) Takže se ankety nezúčastním …

redy

Emefej: Dobrá volba, nudit se nebudeš.Neboj bude furt co spravovat a napravovat.