Avatar uživatele
anonym

Kdybyste vlastnili byt a chtěli ho pronajmout, kdo by byl ten šťastný podnájemník?

… a proč ANO a proč NE!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, gecco, anonym před 3397 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

někdo jiný (kdo)

Zrovna takový ´problém´ řeším…
Někdy na jaře se hodlám přestěhovat a mám dilema – byt prodat a nebo pronajmout?
Asi jej pronajmu (bezpracný zisk je příjemný).
A mám protivnou sousedku, které se zdám příliš hlučný – tak uvažuju, zda bude lepší byt pronajmout romům a nebo rodině s malými dětmi…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jjj123456789

Vietnamec

Bývají pracovití a spolehliví, muslimy a romy nemusím a s rodinou a přáteli není dobré mít obchodní vztahy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

někdo jiný (kdo)

Doplňuji:
Nějakého slušného antisemitu nebo introverta,co nesnáší bordel jako já.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
uccello

Vietnamec

Doplňuji:
S příbuznými a přáteli se to nevyplácí a cigoši jsou špíny. Vietnamci jsou solidní a ikdyž po těch jejich mňamkách zůstává zvláštní puch, bral bych nejspíš je.

Upravil/a: uccello

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Róm

Mám rád, když se v domě pořád něco děje. Nesnáším nudu a klid.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

někdo z rodiny

Doplňuji:
Důvěřuju nejvíc jen vlastním lidem.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

někdo jiný (kdo)

Já bych si představovala někoho se smyslem pro humor a který umí vyprávět humorné historky, nebo psát humorné minifejetony. Třeba PhDr. Ivo Šmoldase, nebo Františka Nepila. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ňuňátko

Vietnamec

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

někdo jiný (kdo)

Když vlastníš byt, tak jej dáváš do pronájmu, ne podnájmu, kakže tam pak náš šťastnýho nájemníka, ne podnájemníka.
Já bych dal smlouvu evropskýmu občanovi, nejlépe čechovi. Čím je občan bělejší, tím je kvartýr čistější ..takže nejlépe albínovi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KK1

někdo jiný (kdo)

Jedině Franta Procházka. A měl by to i se stravou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Byty pronajímám (nejde tedy v mém případě o teoretickou otázku) a mohu všechny ujistit, že řeším závažnější věcí, než je národnost (resp. co nebo kdo je vlastně „islámista“?) Takže se ankety nezúčastním …

před 3396 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

Emefej: Dobrá volba, nudit se nebudeš.Neboj bude furt co spravovat a napravovat.

před 3397 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek