bobíček94

kdybyste se rozhodla samostatně podnikat, odkud byste mohla získat finanční prostředky a informace o konkurenci ?

Odpovědi
anonym

Finance lze získat úvěrem od banky po předložení podnikatelského plánu nebo od ÚP až do výše 80 tisíc, podmínka ÚP je udržet to místo minimálně 2 roky, samozřejmě i podnikatelský plán.
Informace o konkurenci lze získat vyhledáním stejného oboru v podnikání na netu, inzerátech apod. Ucelený přehled není, to si musíš zmapovat sám.

karfigol

Nejlepší je najít si práci a peníze na podnikání si ušetřit ze svého, v nejhorším případě si je půjčit. Informace o konkurenci lze získat nejlépe vlastním průzkumem. Záleží v čem chceš podnikat, ale často se vyplatí mít firmu a dobré sídlo společnosti. Já ho mám díky http://www.si­dlofirmy.cz/ v Praze