Kdybyste, nedej Bože, byli odsouzení na smrt, jaké by bylo vaše poslední přání ?!

Nejlepší odpověď
anonym

Aby někdo přišel na pohřeb a odpustil mi mé činy.

Další odpovědi
Drap

Ono poslední přání je také omezené. Je možné jen to, co lze realizovat v cele smrti. I když byl u nás trest smrti zrušen, tak čistě hypoteticky bych se přikláněl ke klasice – dobré cigárko

anonym

Zasouložit si s pěknou ženou.

RyuzakiKate

Hehe, lahny, to bych chtěla vidět, jestli by se ti postavil, kdybys věděl, že ti pak maj třeba useknout hlavu :)

kablik

já bych si přál zrušení rozsudku…

anonym

to se nepočítá