ReHu

Kdybyste nebyli finančně omezováni, dokázali byste dát hohromady třeba 100 přání, velká i malá, která si chcete splnit?

Myslela jsem, že to je bez problémů, ale zjistila, že i 50 je hodně. A motivace, ta je důležitá 🙂.
Doplňuji:
>salsa verde – co pro to děláš? Jen že jsem poznala někoho, kdo už na tom takto je. A učím se od něj 🙂.

>burak -
nové auto, barák, bazén – beru
psa – na to nepotřebuju extra Kč
koně – dobrý nápad, díky
dovolenou – už mám v plánu
kolo, lyže – nepotřebuju extra Kč
boty, kabát, kalhoty, šaty – neberu, stejně potřebuju
řetízek – jak velký, že je třeba extra Kč
pistoli – ???
prsten – mám v plánu 🙂
ůčes – ty se nečešeš?
naušnice, lod- jachtu, – beru
opičku – po rumu?
kočku – na co nodně Kč?
počítač, televizi, gauč – stejně by to bylo
skřín – beru, mám v plánu Woodface
koupelnu, ložnici – také by to bylo i bez extra příjmu
vodní postel – dobrý nápad
zdraví, lásku – za prachy nekoupíš
bohatství – to není ten neomezený příjem?
nesmrtelnost, vědomosti, moudrost, přátelství – za prachy nekoupíš kuchyn – beru
stůl – co to je za super stůl? lampy, lustr – něco spešl?
obyvák – proč píšeš každý pokoj zvlášť?
každy den masáže – beru
svou kosmetičku – beru
svou kadeřnicimám
nový salon – ??
práci – na co, když je neomezený příjem?
společenské uznání – nejkoupíš
tiskárnu – k PC? – není třeba exctra Kč
každé vánoce na Bahamách – beru
novou web kMERU – beru
VLASTNÍ HOTEL, – beru
MÍR NA CELÉM SVĚTĚ – nezplatíš
KLIDNÉ STÁŘÍ – nezaplatíš
FARMU – ty bys tam dělala, kdybys měla dostatek financí?
NEMÍT TCHÝNI – nezaplatíš,

JE TO 54 PŘÁNÍ

máš další pokus :D :D :D
Jen tak dál, potřebuju motivaci 🙂.

Nejlepší odpověď
led

na moje prianie asi nie je tento finančný fond dostatočný.
Chcem, aby navždy prestalo fyzické i duševné násilie. Nadradenosť jedného človeka nad druhým. Aby sa nestratila viera človeka v človeka. Nič viac, nič menej.
Motiváciu snáď ani nie je treba vysvetľovať

Další odpovědi
Miroslavst

Ano, měl bych jedno přání. Koupil bych si tento server a stal bych se adminem. Pak bych vymazal toho admina :D

Sandy

Myslím, že bych vymyslela asi tak 25 přání ohledně toho, co bych chtěla a těch dalších 75 by byla místa, na která se chce podívat. Co přání, to jedno místo na světě… :)

anonym

nové auto,barák,ba­zén,psa,koně,do­volenou,kolo,ly­že,boty,kabát,kal­hoty,šaty,řetí­zek,pistoli,prsten,ů­čes,naušnice,lod-jachtu,opičku,koč­ku,počítač,te­levizi,gauč,skřín,kou­pelnu,ložnici,vod­ní postel,zdraví,lás­ku,bohatství,nes­mrtelnost,vědo­mosti,moudros­t,přátelství,kuchyn,­stůl,lampy,lus­tr,obyvák,kaž­dy den masáže,svou kosmetičku,svou kadeřnici,nový salon,práci,spo­lečenské uznání,tiskár­nu,každé vánoce na Bahamách,novou web kMERU,VLASTNÍ HOTEL,MÍR NA CELÉM SVĚTĚ,KLIDNÉ STÁŘÍ,FARMU,NEMÍT TCHÝNI,JE TO 54 PŘÁNÍ A MOHLA BYCH POKRAČOVAT,ALE JINAK JSEM NENÁROČNÝ ČLOVÍČEK

salsa verde

určitě bych jich nasbírala 100 ale mně by stačilo splnit jen jedno přání : abych byla finančně neomezená navždycky.