bolak

Kdybyste dali člověka na detektor lži, jak by reagoval v tomto případě?

Kdybyste dali člověka na detektor lži, a položili mu obviňující otázku, která by ho totálně rozčílila a vytočila do nepříčetnosti, ukázalo by to že lže, přesto že by to obvinění nebylo pravdivé, když by mu z toho rozčilení skákal tep nahoru dolu a doleva doprava?

Odpovědi
anonym

Záleží taky na zákonech a nejenom, že buranova vendeta či zneužívání postoje ve společnosti…

Využívat (boží dary) a zneužívat je rozdíl, je to jako klad a zápor, otec a dcera.

Šidlo

no ved toto…kopec ludi ma dnes problemy so srdcom, dokonca aj mladi…kopec ludi ma uzkosti a depresie…take tie z chyby mozgu – teda ak klamu, ich tep to neovplyvni…plus fetaci, alkoholici...­..mnohe lieky maju vedlajsie ucinky na srdce alebo na mozog

ale najnovšie ct a mr vie na mozgu odhaliť, kto klame dosť presne…tušim aj na tych depresivnych, aj u psychopatov – takmer u každého

neviem, či je to len mestská legenda, ale štb si vraj umelo vedeli zvýšiť tep, aby západné tajne služby pri vypočúvaní nevedeli, kedy klamú…opakujem, neviem, či je to pravda alebo blby mytus

pucipuci

Tak nevím, co je obviňující otázka? To se pokládají otázky typu ano ne. Otázky typu,tak jsme zjistili,že jste manželku rozpitval vy a ještě zaživa, je to pravda,že pane obviněný? By byla si nepřípustná, ale co my víme co se tam děje. Stejně detektor není pro soud 100% připustný,t edy nemohou hledět jen na něj.

gagaga

ja si naopak prave myslim, ze tak by ukazal, ze je nevinej
vinej by se naopak snazil zachovat co nejvetsi klid, v domeni, ze ho to nesmi " rozhodit "
:p