Gus_Fring

Kdybyste byli ve 4. ročníku gymnázia, kterou VŠ, fakultu a obor byste si vybrali?

Podmínkou je, že byste museli jít na VŠ a získat nějaký titul (alespoň Bc.). Co byste si vybrali?

Odpovědi
_Bůh_

Práva, medicína, fyzioterapie, ČVUT FIT
Jiný fakulty jsou o ničem

Alesh

Já bych šel studovat IT, nejspíš ČVUT FIT.

Rokio

Psychologie, nebo biologie.

Kazatel

Vybral bych si to, k čemu mám nějaký vztah, co mě baví, v návaznosti na možnosti budoucího uplatnění a relativně alespoň uspokojivého výdělku.

Lotr2008

Jdi na ČVUT, to je podle mě nejlepsi skola u nas, nějaky matfyz muze jenom zavidet. Ja na ČVUt studoval a rád na to i po mnoha letech vzpomínam. Ale vybírej rychle, abys stihl na to ČVUT poslat přihlasku,

Gus_Fring

I takový matfyz a VŠCHT jsou o ničem? :)

_Bůh_

Ano

Gus_Fring

Pročpak? Zajímá mě tvůj názor, nemyslím to nijak špatně.

_Bůh_

Protože při studiu matfyz upadneš do škatulky „magor do matiky vážící 60 kg i s postelí“. Všcht jak přes kopírák to samé.

Lotr2008

Souhlas s Bohem, já studoval ČVUT a kolegove jsou z matfyzu a jsou to takoví divní lidé slišně řečeno. A muj synovec chce zrovna jit na matfyz. Ach jo