Kdyby vám chcípl,pardón,um­řel,váš čtyřnohý miláček…

… dali byste si ho vycpat ?!

http://zena.cen­trum.cz/bydle­ni/interiery/cla­nek.phtml?id=73­3142#utm_medi­um=stylebox&ut­m_source=centrum­HP&utm_conten­t=position-4&utm_content=po­sition-4

Nejlepší odpověď
pusinka50

abych se dál trápila? opravdu ne.

Další odpovědi
briketka10

mám dva hrobečky na zahrádce, zapaluju svíčky a tohle bych nikdy neudělala je to odporný..
krásné fotky a videa mi stačí..

dědapetr

V žádném případě!

Drap

Stalo se mi už dvakrát, ale ani jednou mně toto nenapadlo. Oba jsou na zahradě

Hykam

Už se v loňském roce bohužel stalo, ale tohle by mne ani nenapadlo. Ne

ReHu

Ne.

Na zahradu.

Damiana

Vždycky si vzpomenu na to, jak v Přijdu hned! Saša Rašilov vycpával Růženě Šlemrové krysaříka – Fifinku a všelijak jí pak kroutil do různých póz, aby vypadala jako „živá“.
Fůjtajbl, to nikdy.

Andělé

Ježkovy oči,co tj.zase za modu? To jako že si můžu na zahradě postupně vycpat zologickou místo trpaslíků,kteří už dávno nefrčí?..
Čtyřnohého miláčka zatím nemáme,tak můžu říci dětem,at si vycpou mě,až tu nebudu..určitě by byly mooooc nadšený:-D
To měl zas jednou někdo prima nápad,to se mi snad zdá..

veruska

Takový člověk má asi rád jen sám sebe,čtyřnohý kamarád není lovecká trofej!

IK

Hnusný. Doufám že tenhle byznys vytlačí brzy klonování.

venkovan

Jen malá poznámka – není dobré moc říkat, kde máme své miláčky pochované.