Kdyby šlo dovézt auto z Indie, šli byste do toho?

http://www.no­vinky.cz/auto/400658-datsun-redi-go-muze-byt-nejlevnejsim-autem-sveta.html

Nejlepší odpověď
Drap

Proč ne, pro manželku,místo nákupní tašky

Další odpovědi
Rocker

Nešel,vozím rodinu a dva psy,takže potřebujeme velký auto.Do tohohle se snad nevejdou ani airbagy a rádio:-)

anonym

proč ne. pro městský provoz jako stvořené. pro ženu na nákup a do práce, kde to obden opře o jiné auto, nebo o zábradlí, stačí -D
máme doma o malinko větší Hondičku a ta stála min. o 200tis. víc. a obouchané by to bylo stejně.
nakonec značka Datsun není tak neznámá, jelikož je to Nissan. spíš by mě zajímala cena v Evropě.

Mimozemšťan

akorát že se fakt měly před 5 lety do evropy dovážet a měly stát 1800 eur, jenže Evropa se začala stavět na zadní (že by EU-výrobci mohli zabalit)…

Adam2

Zcela jednoznačně ne, neb bych nechtěl mít s tím starosti.

cochee

No – ať už tak nebo tak, trvale řídit auto s pravostranným volantem v našich podmínkách pravostranného provozu by se mi fakt nechtělo.

AnneBeth

Radši ne, bylo by toho hodně na vyřizování.