Kdyby se zrušily v budoucnu jaderné elektrárny, z jakých zdrojů pak budeme čerpat elektřinu? A projeví se to na ceně?

Nejlepší odpověď
www

Podle mne by šla cena nahoru. Myslím si, že pro Evropu je jádro nejvýhodnější, dalších plnohodnotných zdrojů se nedostává.

Další odpovědi
mosoj

My ji čerpat nebudeme protože na rozdíl od Němců na ní nebudeme mít.

Nedávno se tady někdo ptal proč je hodně lidí proti EÚ a euro.
Toto je jeden z mnoha důvodů. Němci si zavřou elektrárny a za větší peníz ji koupí od nás.
Oni ale mají třikrát vyšší platy a jejich kupní síla je mnohonásobně vyšší než naše. Takže pro ně se nic neděje a nějaký Češi či ostatní východoevropané je nezajímají.
Ti nebudou mít ani na chleba. Šikovně vymyšlené ! a ještě k tomu lidsky podané.
Nic nového pod sluncem.

anonym

Jedna z alternativ bude ta,že při takovém hospodářství jakou provádí naše milovaná vláda se budeme pást a jak je známo,při trávení vzniká metan,který budem v budoucnu používat.

anonym

A pane Mosoj, nerozumim tomu , proto se ptam – nebude to tedy pro Cechy vyhodnejsi , kdyz elektrinu Nemci budou kupovat z Cech ? Jako , ze na tom Cesko vydela ?? -iv-

mosoj

Vydělá na tom jedině ČEZ !
Bude vyšší poptávka po elektřině a zákony tržního mechanizmu velí zvednout ceny. To je naprosto jisté. Ty vyšší ceny nás ale budou bolet o hodně víc než Němce.

anonym

Aha. ! ☹