AmazedWolf

Kdyby někdo cestoval v čase, měnil by se v závislosti na tom kdy je čas na jeho hodinkách?

Třeba na hodinách v telefonu nebo na ruce.

Nejlepší odpověď
BANAN93

hodinky nechte doma, musíte cestovat nahatej, jako my všichni https://www.y­outube.com/wat­ch?v=JxiUx2lg4IQ

Další odpovědi
Agneta

Ano, muselo by to tak být. To by ty své hodinky nepoznával:DD

gecco

Vzhledem k tomu, že cestování v čase je podle současných poznatků nemožné, definuj si jeho hypotetické vlastnosti tak, jak se ti zamane…
😉

anonym

V čase cestovat nemůžeš,to je jen utopie,ale co kdyby.

kelley

Cestovat časem teoreticky lze, ale jen do budoucnosti. Relativistická dilatace času byla prokázána i experimentálně pomocí atomových hodin na palubách dvou letadel oblétávajících Zemi, každé opačným směrem. Pokud například postavíte dostatečně rychlou raketu s rychlostí srovnatelnou s rychlostí světla, už to bude citelně poznat (dny, měsíce, roky…). Po návratu z cest takovou raketou budou vaši kamarádi a příbuzní mnohem starší než by podle vás měli být a nebo rovnou už mrtví… Hodinky na zápěstí cestujícího majitele se mu budou jevit úplně normálně a stárnout bude taky úplně normálně – z jeho pohledu…