UltraFan

Kdybyste mohli cestovat v čase, v které době byste chtěli žít?

Děkuji za odpovědi a přeji příjemnou sobotu 🙂

Nejlepší odpověď
Kepler

Žít v jiné době bych už nechtěl. Ale podívat se tam, třeba v rámci dovolené, to bych mohl do kterékoliv doby.

Další odpovědi
briketka10

Jako skromná Popelka na statku, protože
na takový život jsem zvyklá i teď 😁

Drap

V době kamenné

Lamalam

Už to tu bylo: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-a-v-ktere-dobe-byste-chteli-zit

Já bych chtěla navštívit období na přelomu 19. a 20. století.

Agneta

V 18. století:D
Ale i 1650 až 1850.

Briketko, tak to se tam potkáme:DDD

anonym

Chtěl bych se vrátit do doby, kdy Lenin začal blbnout a zatrhl bych mu ty ptákoviny.

Annas, v odkaze není má odpověď a proto ji vkládám až nyní.

Přeočil jsem se v doplnění první odpovědi. Místo annas měla být lamalam.

tforro

Kdybych mohl cestovat v čase, tak bych cestoval a až bych na základě získaných informací věděl ve které době se mi bude dobře žít, tak tam bych žil.
🙂 Moje odpověď je typická pro diváka seriálu „Pán času“ 🙂

anonym

V době za 30let,mám k tomu důvody.
Barbakane nejsi slepej?

anonym

V době za 30let,mám k tomu důvody.
Barbakane nejsi slepej?

anonym

Wariate, proveď re- přečtení mého příspěvku.

briketka10

Agneto

Už se na Tebe moc těším, ale nemám paleček 😁