Zlatý

Kdyby jste dostzali od někoho úplatek, oznámili by jste to. ?

Úplatky nedávám a ani nedostávám. Dodnes jsem myslel, že pokud by mi to někdo nabídl, tak bych to ohlásil. Po přečtení tohoto bych měl strach.
http://www.novinky.cz/…
Doplňuji:
Vzhledem k ochraně své osoby je opravdu si rozumnější neřídit se zákonem ale podivnými zvyklostmi, které vítězí v této zemi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Buď ho nevezmu nebo vezmu. V obou případech je nesmysl to hlásit. V prvním případě bych asi těžko dokazoval že mně byl úplatek nabídnut a v druhém případě totéž. Jedině že bych použil služby ABL nebo použil praktiky paní Kočí, která dokázala mimo jiné i to že umí čurat k čemuž vážený soud přihlédl.
Ještě že neměla průjem.

Další odpovědi:

Proč bych to měl oznamovat? Berou ve vládě, berou poslanci, berou manageri fabrik, a zrovna já bych to měl oznámit? Vždyť bych byl sám před sebou za šaška!
Jenže bohužel, i kdybych móóóc chtěl, tak mi nikdo žádný úplatek nedá!

Zlatý

nikdo mi nedal ještě takový ,abych to musela oznamovat/ že by mě snad urazil a dal málo:D:D:D - jde spíš vždy jen o pozornost

Bronzový

Asi oznámil, nechctěl bych jít do vězení. Ale mám takový pocit, že dnes u soudu s Bártou a Škárkou taky nějaký úplatek byl. Ty tresty podle mě měli být vyšší. Bárta měl dostat alespoň 5 let natvrdo a Škárka 3 roky natvrdo. A ne někde v cele pro "vyšší třídu" ale v klasické cele pro dva lidi v tom nejhorším (co se týče "luxusu") vězení u nás a ke každému z nich dát na celu nějakého vraha.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.