Kdyby existovalo peklo a nebe, kam se dostanete?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Samozřejmě, že bych se dostala do pekla. Do nebe se mi ani nechce.
Doplňuji:
Přijde Matka Tereza k nebeské bráně. Zatluče. Za chvíli se otevře okýnko a vykoukne svatý Petr. "Aha, to jsi ty, tak pojď dál. Zrovna je čas večeře." A tak Matka Tereza dostane párek s horčicí. Poděkuje a jde spát. Je ráno, snídaně a opět párek s hořčicí. Oběd, párek s hořčicí. Večeře, párek s hořčicí. To už bylo Matce Tereze divné a tak říká: "Víš Petře, já jsem skromná a je mi jedno, co jím. Ale pověz mi, proč je pořád jenom párek s hořčicí ?" A svatý Petr říká: "A viděla si tady někoho jiného kromě nás ? A pro dva se přeci nevyplatí vařit."

Další odpovědi:

Podle mě by všichni byly v pekle vždyt podle božích zákonů nesmíte skoro vůbec nic a take za lhaní se prý dostanete do pekla a neznám člověka co by v životě nezalhal.

Pokročilý

spíš peklo, co bych dělal v nebi. Ale realita je, že budu spíš hnít někde mezi peklem a zemí. :D

Zlatý

Když má člověk nebe na zemi, tak chce zkusit něco nového. Čerti mi jsou sympatičtější, určitě bych si tam pořádně zatrsala a šéf pekelníků je prý Monty Burns. Inu, někdo to rád horké! :-)

Stříbrný

No do pekla samozřejmě! :)
Nemám okolo sebe lidi, kteří by byli svatí (a já mezi ně rovněž zapadám). A jestli bych se s nimi chtěla vidět i poté, tak takto. Ostatně, z výšek mám stejně závratě. :D

Zlatý

Mám pocit, že už som na podobnú otázku odpovedala.
Ale aj tak odpoviem. Nie som svätá, som normálny človek a takého čaká očistec.
Kto je bez hriechu, nech hodí ... (niečim, čo neublíži, lebo hneď bude mať hriech)

Všichni půjdem do pekla vč. našich církevních představitelů.

Já jsem to, čemu se říká ateista, takže za to se půjdu smažit do pekla. :-) Ale kdo mě tam bude smažit, to nevim...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.