delabrutale

Kdyby ČSSD vyhráli volby a díky tomu se Paroubek stal prezidentem země…

… vyšli by lidé do ulic, či by to s nechutí přetrpěli?

Děti nemám, ale osobně nechci, aby se svojí případnou povinnou školní docházku dívali na takového pána, který představuje vše co lidé nenávidí na politice.

Nejlepší odpověď
ten který je

Kdyby vyhrál volby,znamenalo by to že si ho lidé zvolili a tak by potom tedy měli respektovat výsledky voleb.Můj názor je také ten,že by lidé k volbám jít měli než nečinně sedět a nadávat.Do ulic by měli lidé vyjít pokud nějaká politická strana poruší vážně ústavu a začne omezovat lidská práva.Proto jdu k volbám aby se taková strana nedostala k moci.

Další odpovědi
anonym

Známá fráze:„Každý národ má takovou vládu,jakou si zaslouží“,pla­tí.Mrkněte se do minulosti.
Kdyby ČSSD vyhrála,a asi ano,nestala by se automaticky vepřová hlava prezidentem.Ale když mohl být prezident třeba Klement G........Jestli ČSSD vyhraje,tak jsme.....ztraceni.

kokoťenko

Zeman na hrad!!!!

roxy52

Měli by udělat volby povinný.Všichni lidé,kteří k volbám nejdou,tak jsou budˇ imunní,nebo znechucený touto vládou.Asponˇ by přibylo víc hlasů a pochybuji,že by volili ČSSD,nebo ODS.

Jakub

Milý příteli „delabrutale“. Z Tvé otázky soudím, že ji velice mladý a podléháš mediálním tlakům typu Issová- Mádl. Běž k volbám, jestli na to máš věk, a zvol toho koho považuješ za spasitele. Za dvacet let to můžeš vyhodnotit. Uvědom si , ale, že nevolíš jednoho člověka, ale stranu s jejím programem. Předpokládám, že jsi nečetl program ani jedné strany.