Liii

Když mají oba rodiče Aspergerův syndrom, jak velká je pravděpodobnost, že ho bude mít jejich potomek?

Nejlepší odpověď
Agneta

No, když jsou oba rodiče černoši, tak budou mít i stoprocentně černé dítě :DDD

Další odpovědi
zzzzz

To nikdo neví, autismus je málo prozkoumaný, ale pokud se s dítětem pracuje hned od mala, je tam docela pravděpodobné vyléčení. Navíc Asperg je ta lepší forma autismu:-))

Přesnější odpověď vám může dát jen genetik. Je ale prokázáno, že pokud se rodičům narodí autistické dítě, tak je docela pravděpodobné, že i jejich druhé dítě bude autista.