Kdy zmizí strie po porodu a je na to nějaký speciální krém jak mizení urychlit? Děkuji za odp.

Nejlepší odpověď
panenka

Ano je na to krém já ho mám ještě doma jmenuje se Solutions 3 krát denně se s ním mažte mě tento krém pomohl mám ho od známé která mi ho objednává u Avonu stojí kolem 190 kč a ještě si k tomu od ní objednávám krém na celulitidu
Doplňuji:
Ještě dodám že po měsíci bylo vidět zlepšení

Další odpovědi
ReHu

Někomu nezmizí nikdy. Hodně záleží na konkrétních dispozicích.
Je potřeba pokožku vyživovat, mazat atd, aby byla co nejpružnější a strie byly co nejmenší. A to i po porodu.
Po porodu je dobré, dle možností a kondice, posilovat břišní svaly.
Také pomáhají lymfatické masáže, v těch návlecích. Bříško se dříve stáhne.

Pralinka1979

Strie po porodu mám a už mi zůstanou ☹ Sice třeba v létě na sluníčku vždy zesvětlají, ale jsou pořád viditelné. Beru to jako daň ☹ Zkoušela jsem i bioptron lampu, krém, ale nic je úplně neodstranilo a to jsem mazala ihned od počátku těhu. Prostě sklony a pak jsem zhubla hodně najednou loňský rok a další strie!