zjentek

Kdy už konečně zase budou povinné roušky?

Na bacile docela kašlu jsem dost imunní ovšem stydím se za tvář. A je mně hloupé nosit roušku sám když ostatní nenosí. Děkuju, každá rada drahá.

Nejlepší odpověď
Drap

Tak nos závoj, ostatní ti budou závidět.

Další odpovědi
Rokio

To nikdo neví. Pravděpodobně tehdy, až začne zase nějaká pandemie.

Ty to píšeš, jako kdyby ses na to těšil. Já naopak nerad nosím roušky, i když jsem je v době koronaviru poctivě nosil.

elkon

To abys mohl zase nadávat?

Tomadollar

Zkusil bych roušku jako součást outfitu, ale ne ke všemu se to hodí.

zjentek

Elkone, ještě že je tohle virtuální svět. Kdyby ne, věděl bys, že jsem zde ještě nikdy (!!!) ani malinko nezanadával.

zjentek

…Ty pakoňi!